Karrier

Pozitív munkatársakat keresünk, akiket motivál, hogy elérjenek valamit, akik keresik a kihívást, akik új dolgokat akarnak tanulni, és akik nem félnek örömmel dolgozni nemcsak csapatban, hanem önállóan is.
Lehetőséget kínálunk az önmegvalósításra és a tapasztalatszerzésre egy olyan vállalatnál, amely egy olyan területen tevékenykedik, amelynek jövője van. Szeretettel várjuk azokat a jelentkezőket, akik hosszú távú együttműködést szeretnének kialakítani, és egy stabil cseh vállalatnál, egy üzleti vállalkozás dinamikus környezetében szeretnének dolgozni.

Célorientált vagy, csapatszellemmel rendelkezel, hozod a tapasztalatodat, hogy csatlakozz a csapatunkhoz?
Ha a válasza pozitív, akkor Önt keressük.

Stabil munkahelyet kínálunk, tisztességes feltételekkel és nyitott hozzáállással a munkavállalók és az új jelentkezők felé.

Mi is kínálunk:
- az új slatinai irodák modern felszereltsége
- Betegnapok
- a munkaidő rugalmassága a szervezeti egység lehetőségein belül
- motivációsan felépített fizetés, ahol a fix az alap
- bárhonnan elérhető információs rendszer
- céges rendezvények - karácsonyi ünnepség, nyári grillparti, csapatépítés stb.
- fiatal és aktív csapat

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a personalni@intelek.eu címre. Felvesszük Önnel a kapcsolatot, és a kiválasztott jelöltekkel szívesen találkozunk személyesen is.

iGET zasedačka

TERMÉKSPECIALISTA/TERMÉKMENEDZSER

Várjuk:
- Középiskolai/szakiskolai végzettség
- Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat vagy lelkesedés új dolgok megtanulására
- Elektronikus biztonsági rendszerek vagy vezeték nélküli hálózatok telepítésének ismerete
- AJ ismerete előfeltétel
- problémaelemző és -megoldó képesség
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office; Lotus Notes és Helios Green előny)
- "B" csoportos vezetői engedélyes aktív járművezető

Munkaköri leírás:
- Elektronikus biztonsági rendszerek és vezeték nélküli hálózatok megfelelő gyártóinak keresése
- Az OEM gyártási feltételek megtárgyalása
- Tárgyalások a beszállítókkal az egyes termékek műszaki és árfeltételeiről
- az egyes termékekre vonatkozó műszaki, ár- és kereskedelmi információk feldolgozása és szisztematikus kezelése az információs rendszerben
- a termékek és technológiák bemutatása a kereskedők számára
- a versenytársak megfigyelése és ismerete
- proaktív megközelítés az új termékekkel kapcsolatos üzleti lehetőségek felkutatásához

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz