iGET HOME Typhoon G1

Kód: 84004069
Novinka Tip
2 999 Kč

Robotický vysavač na všechny druhy podlah, na koberce i s vysokým chlupem, na tvrdé povrchy, na měkké povrchy, na linoleum, na plovoucí podlahy, na parkety a jiné dřevěné podlahy, suché čištění, mokré čištění, suché a mokré čištění zároveň během jednoho úklidu, pro alergiky, na zvířecí chlupy, automatické dobíjení, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, senzor proti nárazu,  adaptace na povrch podlahy, funkce odloženého úklidu, plánovaný úklid, česká hlasová lokalizace, kompatibilní se stanicí iGET HOME Station GS1

Detailní informace

Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Nakupujte přímo od výrobce
Nakupujte přímo od výrobce
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Vlastní servisní středisko
Vlastní servisní středisko

Detailní popis produktu

Tajfun, který odnese všechno smetí - Robotický vysavač iGET HOME Typhoon G1

iGET HOME Typhoon G1 je šikovný robotický vysavač, který zajistí efektivní úklid vaší domácnosti díky kombinaci vysávání a vytírání. Má precizní, gyroskopický, navigační systém, díky kterému vysmýčí každý kout, ale také obratně obkrouží překážky na cestě. Možnosti úklidu můžete upravit prostřednictvím aplikace iGET HOME a připojením ke stanici prodloužit frekvenci jeho vysypávání až na 2 měsíce. Svou výbavou je adekvátním kandidátem na nového člena domácnosti jak pro majitele domácích mazlíčků, tak pro alergiky.

g1_1j_novy

Hlavní výhody vysavače iGET HOME Typhoon G1

· řešení vysavač a mop 2v1
· precizní navigace v prostoru bez narážení
· pro alergiky a majitele domácích mazlíčků (HEPA filtr, kartáč na zvířecí chlupy a vlasy) 
· možnost automatického vyprázdnění nádobky· aplikaci iGET HOME pro nastavení včetně specifikací oblastí úklidu

Vysaje i vytře, jak mu řeknete

Pokud máte doma koberce i tvrdou podlahu, je robotický vysavač iGET HOME Typhoon G1 váš "člověk". Kromě 240ml nádobky na prach má také 250ml nádržku na vodu, takže vysává i vytírá. A zvládá to opravdu, jak mu řeknete – prostřednictvím aplikace iGET HOME.

g1_10

Všechny typy podlah

iGET HOME Typhoon G1 exceluje na jakémkoliv povrchu, nestará se, jestli jste mu dali za úkol uklidit na parketách, či linu a narazí-li na koberec s vysokým vlasem, sám si pomůže díky chytré technologii BoostIQ zvýšením svého sacího výkonu.Překážkou pro něj nejsou ani prahy o maximální výšce 1,8 cm.

g1_6

Tajfun na nečistoty, nikoliv nábytek

Co se týče smetí, bere vše, co mu přijde do cesty. Nábytek a jiné překážky ale elegantně obkrouží bez nárazů, které by jej mohly poškodit, díky své precizní navigaci a orientaci v místnosti. Tu tvoří gyroskopický systém, který zmapuje prostředí místnosti, infračervené čidlo proti nárazu a senzor proti pádu, který je nepostradatelný zejména, pokud bydlíte v domě o více jak jednom patře.

g1_3

Režim úklidu pro každou příležitost

Vysavač je vybaven šesti režimy úklidu. Automatickým módem s rychlou a Y-Shaped podvariantou, která zaručuje precizní vysátí a vytření celé domácnosti i čištěním podél stěn.

g1_7j_novy

Do domácnosti s chlupáči i alergiky

Pokud jste majiteli čtyřnohého chlupatého štěstí, pořízení robotického vysavače je přímo spása, co se nekončícího úklidu chlupů týče. iGET HOME Typhoon G1 je vybavený kartáčem na zvířecí chlupy, díky kterému funguje v tomto směru ještě účinněji. V kombinaci s HEPA filtrem ulehčí i alergikům a astmatikům, protože poctivě zachytí jemné částečky prachu a oproti tkaninovým filtrům je HEPA filtr účinnější a odolnější.

Ještě snazší údržba – vyčistí se sám!

Díky kompatibilitě se stanicí iGET HOME Station GS1 může iGET HOME Typhoon G1 vysávat až 2 měsíce v kuse, aniž by byl potřeba váš zásah. Připojením ke stanici se aktivuje automatické vyprázdnění nádobky do koše ve stanici, a tím značně usnadní svou údržbu.
(stanice není součástí tohoto balení, je možné ji dokoupit samostatně, nebo ve výhodné sadě spolu s vysavačem)

g1_5

Ovládání a nastavení přes aplikaci

Vysavač iGET HOME Typhoon G1 můžete spárovat s mobilní aplikací iGET HOME, přes kterou upravíte proces vysávání tak, jak vyžaduje vaše domácnost. Umožňuje nastavení času vysávání, nastavení kombinace vysávání a vytírání. Aplikace má snadné ovládání v češtině a spárujete ji s vysavačem prostřednictvím domácí WiFi sítě. 

g1_25j_novy

Další příslušenství součástí balení!

Kromě kartáče na chlupy má iGET HOME Typhoon G1 ve výbavě dva kartáče, dvě sady bočních kartáčů, dvě vytírací žínky, náhradní filtr a řezák na vlasy. To už je solidní výbava do boje za čistý domov, kterou není nutné dokupovat, protože je součástí balení.

Hlasoví Asistenti

Domácí pomocníci dneška si musí rozumět, je tedy samozřejmostí, že se nim iGET HOME Typhoon G1 domluví. 
Spolupracuje s Google Assistant i s Alexou od Amazonu.

Technické parametry

Jazyk manuálu: 
CZ, SK, DE, EN, PL, HU
EAN: 8594177653128
Typ povrchu: na všechny druhy podlah, na koberce i s vysokým chlupem, na tvrdé povrchy, na měkké povrchy, na linoleum, na plovoucí podlahy, na parkety a jiné dřevěné podlahy
Určení: suché čištění, mokré čištění, suché a mokré čištění zároveň během jednoho úklidu, pro alergiky, na zvířecí chlupy
Funkce: automatické dobíjení, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, senzor proti nárazu, adaptace na povrch podlahy, funkce odloženého úklidu, plánovaný úklid, česká hlasová lokalizace, kompatibilní se stanicí iGET HOME Station GS1
Objem nádoby na prach/nádoby na vodu: 250ml / 240 ml
Počet bočních štětců: 2
Překonání překážky do výšky: 1,8 cm
Navigace: Gyroskop
Typ motoru: BLDC
Ovládání: Aplikace, tlačítko
Typ filtru: High Efficiency filter, HEPA H13 filtr, omyvatelný filtr, pěnový filtr, 
Výška: 7,6 cm
Šířka: 32 cm
Hloubka: 32 cm
Hmotnost: 3,2 kg
Mobilní aplikace: iGET HOME
Barva: Černá
Typ baterie: Li-ion
Doba nabíjení: 4 h
Doba provozu: 120 min
Kompatibilita: iGET HOME, Wi-Fi, Google Assistant , Amazon Alexa
Hlučnost: 64 dB
Příkon: 42 W
Rozměry balení: 42x34x11 cm
Váha balení: 4,2 kg

Obsah balení

1x robotický vysavač iGET HOME Typhoon G1
1x nabíjecí stanice
1x univerzální hlavní kartáč
1x kartáč na zvířecí chlupy
2x pravý boční kartáček
2x levý boční kartáček
2x mopovací žínka
2x HEPA filtr
1x řezák na vlasy
1x uživatelský manuál v CZ/SK/DE/EN/PL/HU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz