Omlouváme se, ale produkty není možné zakoupit. eShop je v přípravě.

iGET FIT F85 Black

Kód: 84002832
Značka: iGET
1 099 Kč

Hledáte hodinky s elegantním designem a lehké tak, že ani nepoznáte, že je máte na ruce? iGET FIT F85 jsou variabilní a elegantně hravé díky více jak 40ti různým ciferníkům, které si můžete nahrát do hodinek prostřednictvím aplikace iGET FIT. Oproti obyčejným náramkům nabízí dostatečné velký 1,3“ palcový dotykový displej, s rozlišením 240x240 px. Díky tomu hned jasně vidíte naměřené parametry anebo notifikace z aplikací. Hodinky monitorují vaše ušlé kroky, vzdálenost, spálené kalorie, váš srdeční tep, množství kyslíku v krvi, tlak krve, teplotu těla a během noci vám zaznamenají kvalitu spánku. Všechny tyto údaje pak naleznete v přehledných grafech aplikace iGET FIT. Nechybí ani sportovní aktivity jako chůze, běh, turistika, basketbal a cyklistika. V balení najdete dva silikonové pásky, černý a modrý, které můžete dle libosti střídat.

Detailní informace

Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Nakupujte přímo od výrobce
Nakupujte přímo od výrobce
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Vlastní servisní středisko
Vlastní servisní středisko

Detailní popis produktu

Stále čitelné i uprostřed sportovního zápalu
Nezastavujte se uprostřed svých aktivit, abyste na ciferníku vyluštili měřené hodnoty. Hodinky iGET FIT F85 mají dostatečně velký 1,3“ displej s rozlišením 240x240px, který je celodotykový. Díky tomu hned jasně vidíte veškeré měřené parametry, nebo dotykem snadno přenastavíte, co potřebujete.

Perfektní výkon, a přesto úsporné
Hodinky iGET FIT F85 běží na bázi procesoru Realtek. Ten je ideální volbou pro sportovní hodinky tohoto typu, protože spolu s operační pamětí 128 kB a interní pamětí 64 MB umožňuje spolehlivý chod hodinek. I přes svůj výkon je však úsporný a díky baterii o velikost 240 mAh efektivně omezuje nutnost častého nabíjení.

Upravte si ciferník dle vlastního vkusu
Ke čtyřem základním ciferníkům si prostřednictvím aplikace iGET FIT můžete do hodinek nahrát jeden z více jak 40ti nabízených ciferníků. Svou image tak můžete měnit klidně každý den.
 
Ciferníky pro hodinky iGET FIT F85 v aplikaci iGET FIT 
 
A kolik kroků uděláte denně vy?
Chůze je pro člověka nejpřirozenějším pohybem, který bychom neměli zanedbávat, a za den bychom měli udělat alespoň 6 000 kroků. Při současném sedavém způsobu života to ale může být občas problém. Změřte si, jak jste na tom s hodinkami iGET FIT F85. Poctivě zaznamenají každý váš krok a budou vás motivovat k pravidelným procházkám.

Šikovná aplikace a úložiště
Abyste si hodinky iGET FIT F85 mohli užívat naplno, je třeba je spárovat s aplikací iGET FIT. Ta nabízí nejen přehled všech sportovních aktivit a naměřených hodnot, ale díky ní můžete také hodinky nastavit dle potřeb, anebo online aktualizovat jejich firmware. Aplikace také umožňuje prohlížet a vyhodnocovat vaše sportovní aktivity.

Udrží vás aktivní
Hodinky dokáží nejen monitorovat váš sportovní výkon, ale také vás můžou na leccos upozornit. Díky speciálním funkcím vám dají signál, například když už moc dlouho sedíte u počítače či jste se dlouho nenapili. Pomocí aplikace pak můžete hodinky vysledovat, když se někam zatoulají, anebo naopak pomocí hodinek vystopovat váš mobilní telefon.

 

Hodinky splňují standard IP68
Nemusíte se proto bát, pokud vám hodinky spadnou například do bazénu, dle certifikace vydrží až 30 min v hloubce až 1,5m.
 
Vše v českém a slovenském jazyce
Rozhraní hodinek a aplikace iGET FIT je plně v českém a slovenském jazyce.

Změřte si, jak vám to tepe
24-hodinové měření tepové frekvence je velmi užitečné pro posunutí vaší výkonnosti i pro hubnutí. Hodinky iGET FIT F85 to zvládají s přehledem a bez nutnosti nošení nepříjemného hrudního pásu. Svoji tepovku můžete během tréninku sledovat přímo na hodinkách, nebo na telefonu prostřednictvím aplikace.

Změřte si, jak vám proudí krev
24-hodinové měření krevního tlaku Vám dá lepší kontrolu nad vaším zdravotním stavem.
Změřte si také množství kyslíku v krvi
24-hodinové měření množství kyslíku v krvi Vám umožní předejít možným problémům způsobených nedostatkem kyslíku v krvi. Můžete tak lépe předejít únavě nebo snížení úrovně pozornosti. 
 
Měření teploty bez použití teploměru
24-hodinové měření tělesné teploty Vám umožní kontrolovat teplotu těla a rozpoznat první příznaky nastupujícího nachlazení. Také vám potvrdí, že se vaše teplota vrací k normálu a vy se po nemoci můžete vrátit k běžným činnostem.

Skoro je neucítíte
Díky použitým materiálům a ultra malému procesoru jsou hodinky iGET FIT F85 lehké jako pírko. Na zápěstí je proto téměř neucítíte, takže vás jejich váha nebude rozptylovat od dalších aktivit. Zejména, pokud jste na hodinky doposud nebyli zvyklí.

Abyste se vyspali do růžova
Přemýšlíte, proč se někdy probouzíte jako znovuzrození a jindy se vám z postele ani trochu nechce? Zkuste si s iGET FIT F85 změřit kvalitu svého spánku. V mobilní aplikaci vám poskytne údaje o délce jednotlivých fází spánku (hluboký, lehký spánek, probuzení), ze kterých pak můžete zjistit, v čem tkví příčina.

Perfektní přehled o všem
Všechny změřené parametry z tréninku si můžete zobrazit na samotných hodinkách. Hodinky lze také spárovat s mobilním telefonem, takže pak můžete prohlížet nová upozornění z aplikací jako je Facebook, WhatsApp, Viber, náhledy SMS a volajícího.

Skutečně rychlý bezdrátový přenos dat 
Pro efektivní spárování s telefonem jsou hodinky iGET FIT F85 vybavené Bluetooth 5.0. To zajišťuje rychlý přenos dat při nízké spotřebě, takže můžete mít obě zařízení vzájemně neustále synchronizované.

Připojení hodinek iGET FIT F85 do aplikace iGET FIT

Instalace a registrace nového uživatele do aplikace iGET FIT

Představení aplikace iGET FIT s připojenými hodinkami iGET řady FIT

Nastavení aplikace iGET FIT, pokud ji Android odpojuje.
Každá verze Androidu řídí spotřebu elektrické energie z baterie telefonu různě, v některých případech je nutné nastavit optimalizace systému, aby automaticky Android nevypínal aplikace běžící na pozadí.
Důvodem ukončení spojení mezi aplikací/mobilním telefonem a hodinkami je tedy příslušná verze Androidu běžící v mobilním telefonu, která řídí chování a spotřebu běžících aplikací na pozadí mobilního telefonu nikoliv hodinky nebo aplikace. 
Vždy před nastavením optimalizací Androidu zkontrolujte, zda nejsou pro Váš mobilní telefon k dispozici aktualizace systému a pokud ano, nainstalujte je nejdříve.
 
Podrobný návod na nastavení Androidu mobilního telefonu najdete na webu: http://www.iget.eu/cs/optimalizace-odpojovani-hodinek-od-telefonu.
 
Optimalizace funkčnosti aplikace iGET FIT pro Android

Veškeré naměřené údaje jsou pouze orientační a nelze je použít pro lékařské účely.
 
Technické parametry
Jazyk rozhraní: CZ, SK, DE, EN, PL, HU
Aplikace Android: iGET FIT
Verze Androidu: Android 6 a novější 
Aplikace iOS: iGET FIT
Verze iOS: iOS 10.0 a novější
Procesor: Realtek 8762C
Paměť RAM: 128 KB
Paměť interní: 64 MB
Displej: 1,3" IPS Full Touch
Rozlišení: 240 x 240 px
Ochranná foĺie displeje: Screenshield IGET FIT F85 na displej
Ovládání: dotykové
Bluetooth 5.0: ano
GPS: Ne
Barva hodinek: černá 
Barva pásku: 1x černý, 1x modrý
Materiál hodinek: plast
Materiál pásku: silikon
Šířka pásku: 22 mm
Baterie: 240 mAh
Doba provozu: až 7-10 dní 
Produktové označení: iGET FIT F85 Black
EAN: 8594177652138
Min. obvod zápěstí: 140 mm
Max obvod zápěstí: 210 mm
Rozměr produktu: 47,8 x 45,5 x 12,2 mm; s páskem 260 x 45,5 mm
Hmotnost produktu: 42 g
Rozměr balení: 175 x 64 x 30 mm
Hmotnost balení: 160 g
 

Obsah balení

  • 1x hodinky iGET FIT F85 Black
  • 1x silikonový pásek modrý
  • 1x silikonový pásek černý
  • 1x USB nabíjecí kabel
  • 1x záruční list
  • 1x uživatelský manuál v CZ/SK/DE/EN/PL/HU

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz