Chytrá domácnost iGET

Chytrá domácnost iGET

Chytrá domácnost je současnost i budoucnost. Zaručeně bude stále více pronikat do českých domácností, a my chceme být u toho. Proto pro vás již nyní máme širokou nabídku chytrých produktů iGET, kterými můžete zefektivnit a vylepšit vaši domácnost. Pokud vás zajímají obecné informace o chytré domácnosti, včetně jejích výhod, a příliš se v daném tématu neorientujete, doporučujeme vám přečíst si náš článek na toto téma: Co je to chytrá domácnost a co lidem přináší.

Cenově dostupná chytrá domácnost

Chytré produkty iGET mají skvělý poměr cena / výbava, na který klademe velký důraz. Snažíme se udělat chytré prvky pro smart home cenově co nejdostupnější a nejatraktivnější se zachováním všech žádoucích a očekávaných funkcí. Zářným příkladem může být chytrá zásuvka iGET HOME Power 1 s funkcí měření spotřeby elektřiny a cenou pod 400 Kč. Počáteční investice do chytré zásuvky se vám brzy vrátí, například díky úspoře peněz za elektřinu vynakládanou za spotřebu připojených zařízeních k zásuvce. Snadno na dálku deaktivujete přívod energie. Připojená zařízení, ať už televize, set-top box a další, nebudou spotřebovávat elektřinu ve stand-by režimu.

rez_iget_II_A3-01_small

Nabídka chytrých produktů iGET

Nabídka chytrých produktů iGET je přehledně členěna do kategorií, z nichž některé vám nyní představíme.

Zabezpečte si domácnost iGETem

Bezpečnost každé domácnosti je základním kritériem spokojeného bydlení, proto máme chytrá zabezpečovací zařízení pro domácnosti. Vybírat můžete z několika modelů chytrých alarmů, kamerových setů i pokročilejších IP kamer. S pořízením získáte: ✔️snadné ovládání přes přehlednou mobilní aplikaci, ✔️neustálý přehled o tom co se děje u vás doma (například pro vnitřní klid při dlouhodobější dovolené), ✔️okamžité upozornění v případě cizího vniknutí do vaší zamčené domácnosti. Celou nabídku zabezpečení si můžete zobrazit kliknutím na jednotlivé odkazy: alarmy, kamerové sety, IP kamery.

iget-alarm-x5

Vysávejte chytře

Neznáme moc lidí ve svém okolí, které by bavilo vysávat. I proto jsme se v rámci nabídky pro chytrou domácnost velmi zaměřili na chytré robotické vysavače, které vysávají sami. Společným parametrem všech nabízených robotických vysavačů iGET je kvalitní navigace, se kterou se nemusíte obávat, že by vám narážely do zdí. Ať už u levnějších modelů G1 s použitím magnetické pásky nebo u prémiových modelů G3, které mají v sobě moderní laserový senzor LiDAR pro rychlé zmapování vysávaných prostor. K vysavačům máme i náhradní díly (náhradní kartáče, filtry atd.) a příslušenství. Z příslušenství doporučujeme naší stanici iGET HOME Station GS1 pro automatické vysypávání vysátých nečistot. Nebudete muset každou chvíli řešit naplněnou nádobu na prach ve vysavači. Když vysavač sám dorazí ke stanici aktivuje se automatické vyprázdnění jeho nádoby s vysátými nečistotami do pytlíků ve stanici. Se stanicí iGET HOME Station GS1 zvládají vysavače iGET vysávat až 2 měsíce bez potřeby zásahu z vaší strany. Kompletní nabídka vysavačů a jejich příslušenství na vás čeká pod odkazem: robotické vysavače iGET.

Vysavač iGET s LIDAR technologiíStanice iGET Station GS1 pro vysypávání vysátých nečistot

Hlídejte si spotřebu s chytrými zásuvkami 

Energie jsou velkým tématem posledních měsíců a velmi pravděpodobně i nadcházejících let. Chytré zásuvky iGET vám pomohou mít spotřebu elektřiny pod kontrolou. Jedna z jejich oceňovaných funkcí je sledování spotřeby připojených spotřebičů. Spotřebu můžete sledovat ve vašem telefonu v přehledné aplikaci. Také na nich oceníte ovládání nejen přes mobilní telefon, ale i hlasovými povely. Jaké všechny zásuvky nabízíme? Všechny zásuvky objevíte pod odkazem: ZDE.

iGET Power 1 chytrá zásuvka

Chytré krmení pro mazlíčky

V iGET nezapomínáme ani na domácí mazlíčky. Ty určitě potěší fontány s čerstvou vodou nebo chytré dávkovače krmení, které nikdy na čas krmení nezapomenou na rozdíl od páníčků a paniček například při ranním shonu do práce. Umožnují snadnou kontrolu stavu zásobníku krmení i s upozorněním na jeho docházení přes aplikaci v chytrém telefonu. Zaujalo vás chytré vybavení pro mazlíčky? Prozkoumejte ho pod odkazem: pro mazlíčky.

Dávkovač krmení iGET

Pokud by vás zajímala kompletní nabídka chytrých produktů iGET stačí kliknout na odkaz: Smart home iGET.

Proč mít chytrou domácnost s produkty iGET?

  • Široká nabídka kvalitních produktů za dostupné ceny.
  • Mít chytrou domácnost založenou na produktech od jedné společnosti přináší spoustu výhod. Nemusíte složitě studovat kompatibilitu všech zařízení. Ta je samozřejmá. Nebudete muset mít několik centrálních bran pro komunikaci technologicky rozlišných zařízení. Nebudete muset mít v telefonu několik aplikací od každého výrobce zařízení. Bude vám postačovat jedna aplikace s jedním uživatelským účtem. Máme svoji mobilní aplikaci iGET HOME plně v českém jazyce. Dostupnou pro mobilní telefony s operačním systémem Android i iOS.
  • Většina chytrých produktů podporuje propojení s hlasovým asistentem od Google. Díky tomu je můžete ovládat hlasovými povely.
  • Jsme česká firma s dlouholetou tradicí na trhu s elektronikou. Máme vlastní kvalitní servisní tým a dostupnou online podporu pro řešení problémů.

Nenecháme vás v tom samotné

Pokud byste si s výběrem chytrých produktů iGET pro vaši domácnost nevěděli rady. Neváhejte nás kontaktovat skrze email sales@iget.eu a proškolení technici vám rádi doporučují dle vašich požadavků a bytových možností to nejvhodnější chytré vybavení iGET.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz