Co umí aplikace iGET HOME?

V iGETu víme, že softwarová podpora zařízení pro chytrou domácnost je stejně důležitá jako jejich funkce a kvalita hardwarového zpracování. Pro naše zákazníky máme vlastní chytrou aplikaci iGET HOME, která je dostupná pro nejrozšířenější mobilní operační systémy Android a iOS. Do aplikace lze vložit a spárovat všechny naše zařízení z kategorie chytré domácnosti.

Ukázka hlavní stránky aplikace iGET HOME Připojená zařízení do aplikace iGET HOME

Jaké jsou přednosti aplikace iGET HOME?

Pro ovládání celé vaší chytré domácnosti vám stačí jediná aplikace: iGET HOME. Do iGET HOME můžete přidat všechna naše prodávaná zařízení pro chytrou domácnost. Nemusíte mít desítky různých samostatných aplikací, například jednu pro chytré zásuvky, další pro robotický vysavač atd. Výhoda jediné aplikace je nejen v tom, že nebudete mít mobilní telefon zaplněn spoustou aplikací a při nastavování prvků se přepínat mezi nimi, ale i v tom, že vám stačí jeden uživatelský účet a jedno heslo. Představte si, že byste měli pět různých aplikací s různými uživatelskými účty a různými silnými hesly – kdo by si to vše pamatoval.

Doporučení: při registraci do aplikace si vytvořte velmi silné heslo s ohledem na skutečnost, že skrze aplikaci má člověk přístup k zařízením ve vaší domácnosti. Zvláště důležité to je při přidaných kamerách, kterými lze sledovat dění v domácnosti. Heslo si v telefonu nezapisujte. Jak vymyslet silné heslo? Existuje na to jednoduchý trik. Vymyslete si dlouhou větu, která bude obsahovat malá a velká písmena, číslice, čárku a tečku. Například: Jsem rád, že jsem si koupil v roce 2023 produkty iGET, které mi ulehčují život. Z prvních písmen slov, čárek a čísel vytvořte heslo: Jr,žjskvr2023pi,kmuž. Pokud se podíváte na samotné heslo, tak byste si ho těžko zapamatovali, ale když znáte onu větu, pak heslo vždy odvodíte snadno.

Ukázka registrace do aplikace iGET HOME Ukázka registrace do aplikace iGET HOME

Jsme česká firma a na češtinu jsme hrdí, proto aplikace iGET HOME je kompletně v češtině. Nemusíte se obávat, že v naší aplikaci budete muset cokoliv nastavovat se slovníkem cizích slov v ruce.

Aplikace je přehledná, intuitivní a uživatelsky přívětivá. Přidat zařízení a nastavování jejich funkcí je uživatelky velmi snadné. Není potřeba být technicky zdatnější. Pokud by vám v aplikaci cokoliv nešlo nastavit nebo přidat, můžete se obrátit na naši českou podporu. Mile rádi vám s čímkoliv poradíme. 

Jak přidat zařízení do aplikace iGET HOME?

Předností aplikace je velmi snadné přidání zařízení ať už se jedná o zařízení komunikující přes Wi-Fi nebo Bluetooth.

  • Přidání Wi-Fi zařízení: váš mobilní telefon s aplikací iGET HOME musí být připojen na vaši domácí Wi-Fi síť. Při přidávání je potřeba v aplikaci vybrat konkrétní zařízení ze seznamu a postupovat podle pokynů. Po spárování je zařízení ihned použitelné.
  • Přidávání Bluetooth zařízení: přidávání zařízení s podporou Bluetooth je snadnější. Stačí mít na telefonu zapnuté Bluetooth a v aplikaci se automaticky zařízení zobrazí pro přidání. Nemusíte vybírat ze seznamu.

Ukázka přidání zařízení prostřednictvím Wi-Fi:

Ukázka přidání zařízení do aplikace iGET HOME Ukázka přidání zařízení do aplikace iGET HOME Ukázka přidání zařízení do aplikace iGET HOME Ukázka přidání zařízení do aplikace iGET HOME

Jaké další funkce má aplikace iGET HOME

  • Přes aplikaci můžete přidaná zařízení nejen nastavovat a ovládat, ale i aktualizovat. Vždy doporučujeme mít v zařízeních aktuální verzi softwaru kvůli zabezpečení i novým funkcím.
  • V aplikaci si můžete vytvářet vlastní rutiny (scénáře), podle kterých se mají zařízení automatizovaně chovat. Například, aby se v konkrétní čas automaticky spustil alarm, bezpečnostní kamery atd. Pokud vás toto téma zajímá detailněji můžete si přečíst článek: Scénáře v iGET HOME.
  • Snadné rozdělení domácnosti do jednotlivých místností, včetně přehledných seznamů zařízení přiřazených do konkrétní místnosti.
  • Umožňuje ovládat připojená zařízení na dálku odkudkoliv na světě. Ať budete v práci nebo na dovolené stále budete mít přehled o dění ve vaší domácnosti. S připojenou IP kamerou můžete sledovat, zda se v domácnosti během vaší nepřítomnosti něco neděje. S chytrým zvonkem uvidíte, kdo právě u vás doma zvoní a můžete se s ním domluvit na dálku. Ideální například při řešení doručované zásilky, kam má být uložena do vašeho návratu.
  • Podpora notifikací, které vám ušetří čas. Nemusíte neustále ručně kontrolovat aplikaci. Sama vás v případě nějaké změny u připojených zařízení informuje pomocí notifikace v telefonu. Například, že stanice iGET HOME Station GS1 pro automatické vyprazdňování nádobky robotických vysavačů má plný pytlík na prach.
  • Přidávání dalších členů domácnosti. S aplikací iGET Home chytrou domácnost nemusí spravovat pouze jeden člověk. Aplikace podporuje přidávání dalších členů domácnosti s možností nastavení různých oprávnění. Mohou mít plný přístup ke správě všech zařízení v domácnosti nebo jen částečný. Vhodné například pro děti, aby si mohly ovládat zařízení ve svém pokoji (například zásuvky), ale aby nemohly ovládat alarm, IP kameru a další zabezpečovací zařízení.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz